Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa ÜrünlerOtomatik Ayakkabı Tabanı Temizleme Makinesi

Doğrudan Drenaj Otomatik Ayakkabı Tabanı Temizleme Makinesi Otomatik Kanalizasyon Deşarjı

iyi kalite Otomatik Ayakkabı Tabanı Temizleme Makinesi satış için
iyi kalite Otomatik Ayakkabı Tabanı Temizleme Makinesi satış için
Arkadaş, Jiebang HARDWORK serisinin tek temizleme makinesini tanıttı. İşçilerin atölyeye girmesi artık uygun ve temiz.

—— Ethan Patal

Ben sohbet şimdi

Doğrudan Drenaj Otomatik Ayakkabı Tabanı Temizleme Makinesi Otomatik Kanalizasyon Deşarjı

Çin Doğrudan Drenaj Otomatik Ayakkabı Tabanı Temizleme Makinesi Otomatik Kanalizasyon Deşarjı Tedarikçi

Büyük resim :  Doğrudan Drenaj Otomatik Ayakkabı Tabanı Temizleme Makinesi Otomatik Kanalizasyon Deşarjı

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Chongqing Çin
Marka adı: HARDWORK
Model numarası: ÇALIŞMA NO.1

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 Set/ayarlar
Ambalaj bilgileri: Ahşap kutu
Teslim süresi: Ödeme yapıldıktan sonra 20 gün içinde sevk
Ödeme koşulları: L/c, T/T, Western Union
Yetenek temini: ayda 300 setleri
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
matirial: Alüminyum alaşımlı, plastik, 304 paslanmaz çelik Drenaj yöntemi: Doğrudan drenaj
Panel Renk: Varsayılan siyah, diğer renkler özelleştirilebilir Güç kaynağı: AC220 / 110V 50 / 60HZ (standart 24V onaylı güç kaynağı)
Genişlik gösterge lambaları: LED mavi ışık (varsayılan) , mor ışık (UV dezenfeksiyon işleviyle, isteğe bağlı) Garanti: Tüm makine 1 Yıl (filtre pamuk, havlu, genişlik gösterge lambaları ve diğer aksesuarlar hariç)

Sapsız Temiz Oda Ekipmanı için Otomatik Dezenfekte Taban Temizleyici

Ürün Hızlı Detay

1. Taban temizleme makinesi, aynı zamanda temiz oda tabanı temizleme makinesi, otomatik taban temizleme makinesi, vb. Olarak da bilinir. Ekipman temiz odaya, arıtma stüdyosunun girişine ve hava duşuna yerleştirilir.

2. Temizlenmiş ayakkabılar, yüksek performanslı bir emici sünger üzerine yerleştirildiklerinde kuru olarak emilebilirler.

3. Jiebang otomatik taban temizleme makinesi atölye girişine yerleştirilebilir, atölye personelinin sadece iş ayakkabıları giymesi ve her zamanki gibi temizlik alanına girmesi gerekir.

4. Taban temizleme makinesinin toplam genişliği 76 cm, etkili temizleme alanının genişliği 43 cm'dir. Temizleme uzunluğu müşterinin ihtiyaçlarına göre monte edilir ve 6 cm ile çarpılır.

5. Jiebang taban temizleme makinesi, hava duş kanalına monte edilebilir. Hava duş odası, çalışanların tüm tozlarını temizlemek için iç sirkülasyon kullanır.

6. Makine, makinenin düzgün çalıştığından emin olmak için bir ortam sıcaklık sensörü ile donatılmıştır.

Ürün Avantajı

1. HARDWOKR® taban temizleme makinesi, şirketin kendi geliştirdiği akıllı kontrol sistemini başarıyla kullanmıştır. Hiçbir personel geçmediğinde, cihaz otomatik olarak kaynak israfı olmayacak olan bekleme durumuna girecektir; personel geçtiğinde, cihaz otomatik olarak algılayacak ve çalışacaktır. İnsanlar zamandan tasarruf etmek ve müşteriler için endişelenmek için makineyi terk eder. Yeni HARDWOKR® taban temizleme makinesi, yapışkan paspaslar ve ayakkabı kapakları gibi geleneksel tek kullanımlık paspaslara kıyasla gerçekten güvenli ve kirletici değildir. İkincil kamu kirliliğinden uzak durun ve çevre koruma ve enerji tasarrufu etkilerini elde edin.

2. Makine, makinenin düzgün çalıştığından emin olmak için bir ortam sıcaklık sensörü ile donatılmıştır.

3. İthalat ve ihracat göstergesi lambaları, makinenin dört köşesine monte edilir. Bekleme modundayken lambalar yanıp söner. Karanlık koşullardayken yaya çalışma modundayken ve yayaları uyarırken daima yanarlar.

4. Boru hattının makine kablosu ve arayüzü müşterinin gereksinimlerine göre makinenin sol veya sağ tarafına monte edilebilir.

5. Ortamın dezenfekte edilmesi için, taban temizleme makinesinin her iki tarafındaki genişlik gösterge lambaları ultraviyole ışıktır, temizlik alanı ve emme alanı uzun bir süre boyunca ışınlanır.

6. Makine beklemede ve çalışırken, makinenin güvenli kullanımını sağlamak için su seviyesinin yükseklik konumu gerçek zamanlı olarak izlenir.

Ürün Uygulamaları

1. Günümüzde temiz odalar, laboratuvar işletmeleri, üretim endüstrileri ve ticari sektörler, BT profesyonelleri işin kalitesini elde etmek ve çevrelerini, makinelerini ve ekipmanlarını korumak için on yıldan fazla bir süredir akılda tutulması için yüksek bir temizlik önlemi gerektirmektedir. araştırma ve geliştirme ayakkabı temizleme makinemizi tek temizleyicilerle tanıştırıyoruz.

2.Jiebang otomatik taban temizleme makinesi, özellikle çeşitli sektörlerde kurumsal fabrikalar ve ofisler için uygun, kullanımı çok uygundur. Enerji tasarrufu ve çevre koruma ve yüksek temizleme verimliliği özelliklerine sahiptir.

3.Sole temizleme makinesi tozsuz atölye, arıtma laboratuvarı giriş, hava arıtma hava duş kapalı, hava duş odası, elektronik her türlü uygun, yarı iletkenler, devre kartları, gıda, tıbbi, yüksek dereceli ofis binaları, yerleştirilebilir spor Mekanları ve diğer endüstriler. Atölye ve çeşitli yerlerin temizliğini geliştirin ve tabanlardaki kirli malzemeleri reddedin.

4.Jiebang Sole Temizleme Makinesi, çalışanların, yüksek trafik hacmine sahip gıda, elektronik, kimya, ilaç ve diğer işletmelerin ihtiyaçlarını karşılayarak, yenilik tarafından getirilen eğlence ve hizmeti deneyimlemelerine olanak tanıyan, zamanın ötesine geçen bir teknolojidir. işletmeler. Tozsuz işletmelerin teşvik edilmesi şarttır.

5.Sole temizleme makinesi tozsuz atölye, arıtma laboratuvarı giriş, hava arıtma hava duş kapalı, hava duş odası, elektronik her türlü uygun, yarı iletkenler, devre kartları, gıda, tıbbi, yüksek dereceli ofis binaları, yerleştirilebilir spor Mekanları ve diğer endüstriler. Atölye ve çeşitli yerlerin temizliğini geliştirin ve tabanlardaki kirli malzemeleri reddedin.

6. otomatik taban temizleme makinesi görünümünde ve görünümünde lüks güzeldir. Tabanlardaki çamur lekelerini 5 saniye içinde temizleyebilir ve beyaz kağıt üzerinde iz bırakmaz.

Özellikler

model ÇALIŞMA NO.1
Güç kaynağı AC220 / 110V (isteğe bağlı) 50 / 60HZ (standart 24V özel güç kaynağı)
Genişlik gösterge lambaları LED mavi ışık (varsayılan), mor ışık (UV dezenfeksiyon fonksiyonu ile, isteğe bağlı)
Drenaj yöntemi Doğrudan drenaj
Malzeme Alüminyum alaşımlı, plastik, 304 paslanmaz çelik
Panel rengi Varsayılan siyah, diğer renkler özelleştirilebilir
Boru hattı arayüzü konumu İsteğe bağlı sol ve sağ
Boyut Genişlik: 76cm, yükseklik: her iki tarafta 8.5cm, temizleme alanı yüksekliği: 2cm, su emme alanı uzunluğu: 57.6cm, temizleme uzunluğu özelleştirilebilir.

Ürün Açıklaması

Tabanları temizlemek için fabrika katının ihracat tesisinde tek temizleme makinesi kullanılmaktadır.

Bu ürün ağırlıklı olarak laboratuvarlarda, ameliyathanelerde, ilaç fabrikalarında, gıda fabrikalarında, hava duş odalarında, tozsuz atölyelerde kullanılmaktadır.

Keyfi olarak eklenmiş ultra ince gövde tasarımı ve temizleme alanının yüksekliği sadece 2 cm'dir.

Tek temizleme makinesi, akıllı kontrol, indüksiyon başlatma ve makineyi durdurur, böylece yaşamı uzatmak ve enerji tasarrufu sağlamak amacına ulaşır.

Bu makine dalış yapmaz ve çalışırken hiçbir çıkmaz vardır. Kullanım sırasında, insanların kalması gerekmez.

Tüm makine su, otomatik su değişimi, otomatik kanalizasyon deşarjı ve beraberindeki yıkama ile tamamen akıllıdır.

Su seviyesinin yüksekliği, güvenli kullanımından emin olmak için tekli temizleme makinesinin bekleme ve çalışması sırasında gerçek zamanlı olarak izlenir.

kullanım Koşulları

1. Ortam sıcaklığı: 0-40 ° C.

2. Besleme suyu sıcaklığı: 0-30 ° C.

3. Su basıncı: 2-6KG / CM².

4. Döşeme yapıldığında zeminin yatay ve sağlam olması gerekir, ayrıca çukur, eğim yoktur . Makinenin tabanı zemine temas etmemelidir , boşluk olmamalıdır .

5. Makinenin içindeki suyu boşaltmadan önce makineyi taşımak ve kaldırmak kesinlikle yasaktır.

6. Kurulum sırasında, tüm makine kaldırma sırasında dengelenmelidir ve kaldırma sırasında makinenin yüzeyine herhangi bir baskı uygulanamaz.

Çalışma hayatı: En az 7 yıl.

Ambalaj: tahta sandık

Skype: 86-19936133523

İletişim kişi: Helen Won

Email: hrong0821@gmail.com / hrong0821@163.com

İletişim bilgileri
CHONG QING JIE BANG ELECTRTC CO., LTD.

İlgili kişi: Hu

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Diğer ürünler